دریافت آنلاین کارت پرواز امارات

مسافران هواپیمایی امارات در هواپیماهای ارزان قیمت آن می‌توانند از خدمات آنلاین این شرکت هواپیمایی برای پذیرش استفاده کنند. این سرویس آنلاین از ۴۸ ساعت قبل از خروج پرواز باز است و ۹۰ دقیقه قبل از پرواز بسته می‌شود. پذیرش آنلاین این امکان را برای مسافران فراهم می‌کند تا بتوانند کارت پرواز خود را در صورت نداشتن چمدان و بدون نیاز به چک کردن در اختیار داشته باشند ولی اگر مسافران چمدان و یا وسایلی دیگر به همراه دارند حتما باید به کانتر بازرسی چمدان‌ها مراجعه کنند.

کلاس های پروازی هواپیمایی امارات

  فرست کلاس

در فرست کلاس هواپیمایی امارات بهترین خدمات به مسافران ارائه می‌شود و در این کلاس پروازی برای مسافران سه نوع کابین در نظر گرفته شده است که امکانات آنها مانند یک سوئیت هتل پنج ستاره است. از جمله امکانات فرست کلاس هواپیمایی امارات میتوان سفارش غذا در زمان دلخواه، دوش و خدمات اسپای، صندلی‌های راحت کابین با قابلیت تبدیل شدن به تخت خواب، تماشای برنامه مورد علاقه و استفاده از سرگرمی‌های سالن استراحت ویژه فرست کلاس را نام برد.

  بیزنس کلاس

خدمات بیزینس کلاس هواپیمایی امارات تا حدودی شبیه فرست کلاس است. صندلی‌های این کلاس پروازی بزرگ، جادار و قابل تبدیل شدن به تخت خواب و مجهز به ماساژور هستند. مسافرین در بیزینس کلاس می‌توانند از منوی ویژه و متنوع آن غذای دلخواه خود را انتخاب کنند همچنین می‌توانند از بین برنامه‌ها و فیلم‌های تهیه شده در این کلاس پروازی برنامه مورد علاقه خود را تماشا کنند.

  اکونومی کلاس

اکونومی کلاس هواپیمایی امارات، ارزانترین کلاس پروازی امارات است با این وجود خدمات و امکانات ویژه‌ای برای مسافران این کلاس پروازی در نظر گرفته شده است اما مسلما نسبت به دو کلاس پروازی فرست و بیزینس از کیفیت پایین‌تری برخوردار هستند. از امکانات اکونومی کلاس هواپیمایی امارات می‌توان به وای فای، امکان شارژ موبایل از طریق صندلی، تماشای برنامه از مانیتورهای در نظر گرفته شده و انتخاب غذا از منوی متنوع آن و یا انتخاب غذای رژیمی هنگام رزرو بلیط اشاره کرد.

پرواز به emirates-business-class
پرواز به emirate
پرواز به emirate

پروازهای خارجی هواپیمایی امارات

هواپیمایی امارات در برنامه پروازی خارجی خود پروازهای منظمی را به بیشتر شهرهای اروپا، آمریکا و کانادا دارد که شما می توانید از طریق فلای تودی بلیط این پروازهای خارجی امارات را با بهترین و پایین ترین قیمت خریداری نمایید. از میان انبوه پروازهای خارجی امارات، بلیط مسیرهایی که بیشترین تردد را دارند عبارتند از :

بلیط هواپیما تهران دبی امارات را از آژانس پارسا گشت استعلام قیمت بفرمایید
  بلیط هواپیما شیراز احمدآباد (هند) امارات
  بلیط هواپیما تهران ملبورن امارات
  بلیط هواپیما تهران تورنتو امارات
  بلیط هواپیما تهران میلان امارات
  بلیط هواپیما تهران بمبئی امارات
  بلیط هواپیما دبی مانیل امارات
  بلیط هواپیما تهران رم امارات
  بلیط هواپیما تهران پاریس امارات
  بلیط هواپیما تهران ژنو امارات
  بلیط هواپیما تهران ونیز امارات
  بلیط هواپیما دبی میلان امارات
  بلیط هواپیما دبی ملبورن امارات
بلیط هواپیما تهران مونیخ امارات
  بلیط هواپیما تهران دوسلدورف امارات
  بلیط هواپیما تهران نایروبی امارات
  بلیط هواپیما تهران وین امارات
  بلیط هواپیما دبی پاریس امارات
  بلیط هواپیما دبی بحرین امارات
  بلیط هواپیما بحرین بغداد امارات

بار دستی مجاز هواپیمایی امارات

مسافران کلاس پروازی اکونومی هواپیمایی امارات مجاز به حمل یک کیف دستی هستند و ابعاد این کیف نباید بیشتر از ۲۰ *۳۸*۵۵ سانتیمتر و وزن آن بیشتر از ۷ کیلوگرم باشد. در کلاس‌های پروازی بیزینس و فرست هم مسافران می‌توانند یک کیف دستی با ابعاد مجاز اکونومی کلاس در کابین هواپیمایی به همراه داشته باشند همچنین می‌توانند یک بار اضافی که ابعاد آن نباید بیشتر از ۲۰*۳۵*۴۰ سانتیمتر باشد را حمل کنند؛ وزن هر دوی آنها نباید از ۷ کیلوگرم بیشتر شود. برای کودکان زیر ۲ سال نیز حمل یک کیف دستی با ابعاد ۲۰*۳۸*۵۵ سانتیمتر و وزنی تا ۵ کیلوگرم به داخل کابین امکانپذیر است.

پذیرش بار مجاز هواپیمایی امارات

وزن بار مجاز برای پذیرش در کلاس‌های پروازی هواپیمایی امارات متفاوت است. مسافرانی که با کلاس پروازی اکونومی هواپیمایی امارات مسافرت می‌کنند مجاز به حمل تنها ۳۰ کیلوگرم بار هستند و مسافران فرست کلاس می‌توانند تا ۵۰ کیلوگرم بار حمل کنند. برای کودکان زیر ۲ سال نیز میتوان چمدانی که وزن آن بیشتر از ۱۰ کیلوگرم نباشد و مجموع ابعاد آن (طول، عرض و ارتفاع) که باید کوچکتر از ۱۱۵ سانتیمتر باشد را تحویل کانتر پذیرش بار داد.

ناوگان هوایی هواپیمایی امارات

شرکت هواپیمایی امارات از بیش از ۲۰۰ فروند هواپیما از نوع ایرباس و بوئینگ در ناوگان هوایی خود استفاده می‌کند. همچنین این شرکت هواپیمایی برای گسترش و رشد شبکه پروازی و افزایش مقاصد پروازی خود تعدادی دیگر هواپیما را نیز در دست سفارش دارد.

که از جمله آن‌ها می‌توان موارد زیر را نام برد:

  بوئینگ ۷۷۷
  ایرباس A380

سایر اطلاعات درباره هواپیمایی امارات

  • نام ایرلاین: امارات
  • کد EK :IATA
  • سال تاسیس: ۱۹۸۵
  • مقر اصلی: دبی، امارات متحده عربی
  • وب سایت هواپیمایی امارات : emirates.com