اخبار هواپیمایی

نمایندگی هواپیمایی اطلس جت (Atlasjet)02188487122

هواپیمایی اطلس جت (Atlasjet)

 

یکی از شرکت های هواپیمایی نام آشنای جهان به خصوص برای ما ایرانی ها، هواپیمایی اطلس جت است. این هواپیمایی هم کیفیت بالایی در ارائه ی خدمات پروازی دارد و هم آن ها را با قیمت مناسبی ارائه می دهد و به همین دلیل بین مسافران محبوبیت زیادی دارد. در ادامه با الی گشت همراه باشید می خواهیم این هواپیمایی را بیشتر به شما معرفی کنیم:

 

شرکت هواپیمایی اطلس جت اگر چه عمر زیادی ندارد و فعالیت خود را به طور جدی در سال ۲۰۰۱ شروع کرده است اما در همین مدت کم توانست جای خود را در بین ایرانی ها باز کند و جایگاه خوبی به دست بیاورد، البته این هواپیمایی در سال ۲۰۱۵، نام خود را از اطلس جت به اطلس گلوبال تغییر داد. هواپیمایی اطلس جت هر روز از تهران به شهرهای استانبول، ازمیر و بدروم پرواز دارد.

 

اگر بخواهیم در یک جمله و یک عبارت کوتاه در مورد این هواپیمایی بگوییم باید بگوییم که هواپیمایی اطلس جت بهترین خدمات را با قیمت های بسیار مناسب و با بهترین کلاس های پروازی انجام می دهد. یکی از خلاقیت هایی که فقط در اطلس جت وجود دارد و  درهیچ شرکت هواپیمایی دیگری به چشم نمی خورد این است که به جای کلاس پرواز اکونومی در این هواپیمایی، کلاس پروازی اکونومی پلاس داریم.

 

کلاس پروازی اکونومی پلاس، خدمات اختصاصی تر و ویژه تری به نسبت پروازهای اکونومی ارائه می دهد اما قیمت بلیط این نوع پرواز با پروازهای اکونومی در هواپیمایی های دیگر یکی است و تفاوتی ندارد. از خدمات این نوع پرواز، پذیرایی رایگان است، فاصله ی صندلی ها با هم کاملا مناسب است و از هر نظر انتخاب خوبی است. جالب است بدانید که خود اطلس جت در مورد پرواز اکونومی پلاس می گوید: «امکانات درجه یک با قیمت درجه سوم»

 

در پروازهای اطلس جت هر شخصی می تواند تا ۳۰ کیلوگرم بار همراه خود داشته باشد، البته در پروازهای بیزینس کلاس این مقدار ۱۰ کیلو بیشتر می شود و در واقع ۴۰ کیلوگرم است. یکی از سرویس های جالبی که هواپیمایی اطلس جت برای مسافران خود در نظر گرفته است، ارائه سرویس اتوبوس رایگان است به این معنی که این اتوبوس در میدان آرژانتین قرار می گیرد تا مسافران را به فرودگاه امام خمینی برساند و افرادی که با این هواپیمایی پرواز می کنند نمی توانند تا ۳۴ ساعت قبل از پرواز خود را به این اتوبوس برسانند و به جای آنکه با ماشین شخصی به فرودگاه بروند و ماشینشان در آنجا خاک بخورد، از این سرویس کاربردی استفاده کنند.

به طور کلی این هواپیمایی ۳۰ مسیرهوایی به دنیا دارد و ۱۸ فرود هواپیما هم در ناوگان هوایی آن وجود دارد. دفتر اصلی این شرکت در کشور ترکیه و در فرودگاه آتاتورک استانبول قرار دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *