بلیط خارجی امارات, ویزای توریستی

آفر ویژه تور دبی ۸۸۴۸۷۱۲۴ ۰۲۱ – کارگزار مستقیم تور دبی

تور دبی

از کدام شهرها برگزار می‌شود؟

تور هوایی دبی از ۶ شهر ایران برگزار می‌شود. مدت پرواز از تمامی این شهرها به دبی با یکدیگر متفاوت است. اما به‌صورت کلی حداکثر ۲ ساعت طول می‌کشد تا به فرودگاه بین‌المللی دبی برسید. در ادامه شهرهایی که دارای پرواز دبی هستند را با روزهای پروازشان به شما معرفی می‌کنیم.

  • تور دبی از تهران: همه‌روزه و با پرواز ایرانی ایران‌ایر، ماهان، فلای دبی، امارات و ایر عربیا
  • تور دبی از قشم: در روزهای پنجشنبه، شنبه و دوشنبه با پروازهای قشم ایر
  • تور دبی از شیراز: همه‌روزه با ایرلاین‌های ایران‌ایر، فلای دبی و قشم ایر
  • تور دبی از اصفهان: دو روز در هفته با پروازهای فلای دبی
  • تور دبی از مشهد: همه‌روزه با پرواز ایرلاین‌های فلای دبی و ایران‌ایر تور
  • تور دبی از اهواز: دو روز در هفته با پرواز ایران‌ایر

توجه داشته باشید که اگر در شهرهایی به‌غیراز موارد ذکر شده در لیست بالا هستید بایستی خودتان را به نزدیک‌ترین شهر دارای پرواز به دبی برسانید. مشاورین پارسا گشت  می‌توانند علاوه بر خرید بلیط پرواز دبی برای شما، بلیط اتوبوس یا پرواز به نزدیک‌ترین شهر که قابلیت برگزاری تور دبی ۱۴۰۲ دارد را نیز تهیه کنند.

بهترین زمان خرید تور دبی چه تاریخی است؟

آب‌وهوای دبی مهم‌ترین تأثیر را بر روی قیمت تور این شهر دارد. در بهار و تابستان با توجه‌ به هوای بسیار گرم دبی تعداد مسافر بسیار کم می‌شود. به‌ قدری‌ که حتی هتل‌های دبی برای جذب مسافر بیشتر قیمت‌های خود را به‌صورت قابل‌ توجهی کاهش می‌دهند. در نتیجه اگر به دنبال تور دبی ارزان هستید بهار و تابستان را برای سفر به این شهر انتخاب کنید. همچنین توجه داشته باشید که آفر تور دبی نیز فقط در این ایام برگزار می‌شود.

 بهترین هتل‌های دبی برای رزرو بهترین‌ها

تمامی هتل‌های دبی از لحاظ خدمات‌رسانی، غذا و نظافت بهترین کیفیت را نسبت به ستاره‌هایشان ارائه می‌دهند. مهم‌ترین چیزی که دررابطه‌با هتل‌ها در تور دبی وجود دارد فاصله آن‌ها از مرکز شهر است. این فاصله باعث کاهش یا افزایش قیمت هتل‌های دبی می‌شود. به‌صورت کلی هرچقدر که به مرکز شهر نزدیک‌تر باشید قیمت هتل‌ها افزایش و هرچقدر که دورتر شوید قیمت آن‌ها کاهش پیدا می‌کند.

پس از مشخص‌کردن منطقه‌ای که قصد اقامت در آن را دارید بایستی یکی از بهترین هتل‌های دبی را بر اساس نیاز خود انتخاب کنید. با تماس باکارگزار دبی ۰۲۱۸۸۴۸۷۱۲۳  این هتل‌ها را به شما معرفی می‌کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *