Travel

تور نمایشگاهی با پرواز مستقیم۸۸۴۸۷۱۲۰

برگزاری تور

تورهای داخلی و خارجی

سابقه درخشان در برنامه ریزی و اجرای تورهای داخلی و خارجی با بهره گیری از متخصصان و کارشناسان برگزاری تور تفریحی، ورزشی، پزشکی، علمی، طبعیت گردی و زبارتی افتخار دیگری است برای پارساگشت تا بتواند بیش از پیش رضایت مشتریا ن خود را جلب نماید .

در همین راستا، شرکت پارساگشت با اخذ مجوز فعالیت رسمی از سازمان میراث فرهنگی و گردشگری و هواپیمایی کشوری ، سعی بر آن دارد تا با تأکید بر قانون مداری، نرخ گذاری مناسب و کیفیت بالای خدمات، نسبت به برنامه ریزی و اجرای تور اقدام نماید.

خرید بلیط هواپیما

بلیط پروازهای داخلی و خارجی

پارساگشت با تجربه ی طولانی در رزرواسیون و صدور بلیط هواپیما، بهترین گزینه ها را در مسیرهای داخلی و خارجی با ایرلاین های معتبر از جمله ماهان ایر، ایران ایر، ترکیش ایر، قطر ایرویز، امارات، لوفتانزا و خطوط دیگر در اختیار شما قرار می دهد.

همچنین، علاوه بر صدور بلیط پرواز از مبدأ ایران، خدمت رسانی تکمیلی و گسترده صدور بلیط ایرلاین های داخلی آمریکا، اروپا، آسیا و اقیانوسیه، پاسخ گوی نیازهای مشتریان در داخل و خارج از کشور خواهد بود.

کارشناسان فروش ما بصورت ۲۴ ساعته آماده دریافت سؤالات، پیشنهادات، انتقادات و معرفی خدمات ارائه شده می باشند.

مشاوره اخذ ویزا

پیکاپ ویزا و پاسپورت، وقت سفارت عادی

بهره مندی از کارشناسان مجرب در کلیه خدمات ویزا و ارائه مشاوره تخصصی در زمینه دریافت ویزای آمریکا، انگلستان، کانادا و شنگن و همچنین اخذ ویزای سایر کشور تکمیل کننده خدمات گردشگری و توریستی پارساگشت، پاسخ گوی نیاز های مسافران می باشد.

دریافت وقت سفارت، تکمیل فرم سفارت و تکمیل مدارک مورد نیاز جهت اخذ ویزا از جمله بیمه مسافرتی حوزه شنگن (شینگن)، کانادا، آمریکا و انگلستان، رزرو سفارتی بلیط هواپیما و رزرو سفارتی هتل با تأیید رسمی، برخی از خدمات قابل ارائه توسط کارشناسان ما می باشد.

همچنین جهت کاهش هزینه های مربوط به اخذ ویزای کانادا، انگلستان و آمریکا از طریق کشورهای ارمنستان، ترکیه و دبی، با پیکاپ پاسپورت یا پیکاپ ویزا توسط کارگذاران معتبر، در کنار شما خواهیم بود.

رزرو هتل

هتل ها و اقامتگاه های داخلی و خارجی

کارشناسان فروش پارساگشت، خدمات رزرواسیون هتل را با پایین ترین نرخ برحسب شرایط و زمان روز رزرواسیون ارائه می هند. طیف وسیع هتل های داخلی، از جمله هتل های طرف قرار داد همچون گروه هتل های پارسیان، گروه هتل های لاله، گروه هتل های کوثر و کلیه ی هتل ها و مجموعه های اقامتی دیگر نیز، تحت پوشش خدمات رزرواسیون پارساگشت می باشند.

با بهره گیری از تجربه و تخصص کارشناسان فروش در پارساگشت، ارائه ی اطلاعات کافی و مفید پیرامون معرفی و شناخت هتل ها صورت می پذبرد و پس از آن رزرواسیون مطمئن و سریع با بهترین نرخ انجام می گیرد.

در تمام مراحل از مشاوره تا فروش، معیار اصلی کارشناسان پارساگشت ارائه تصویری واقعی و اطلاعات صحیح از موقعیت، امکانات و خدمات هتل ها و مجموعه های اقامتی می باشد. دسترسی کارشناسان به لیست کامل از هتل های داخلی و خارجی، این امکان را فراهم می سازد تا بهترین پیشنهاد از لحاظ شناخت خدمات دریافتی و کاهش هزینه سفر، ارائه گردد.

خرید بیمه مسافرتی

بیمه مسافرتی سامان و پاسارگاد

آرامش و امنیت مسافران یکی از دغدغه های اصلی ما در پارساگشت است و در همین راستا با اخذ نمایندگی رسمی صدور بیمه مسافرتی سامان و پاسارگاد تلاش نموده ایم تا ضمن ارائه این خدمت آسودگی خیال شما مسافران عزیز را در طول سفر فراهم نما یییم .

بیمه های مسافرتی از سقف ۱۰،۰۰۰ یورو تا سقف ۵۰،۰۰۰ یورو قابل صدور بوده و خدمات مختلفی را از طریق پشتیبای ۲۴ ساعته خود با اپراتورهای فارسی زبان در سفرهای شما ارائه می دهد که برخی از آنها پوشش هزینه های درمان در کشور مقصد، باوجود بالا بودن این هزینه ها، پوشش حوادث در سفر همچون مفقودی چمدان و بار، نیاز به بازگشت فوری به ایران به دلایل مختلف، پوشش خسارات ناشی از کنسلی سفر یا وقفه سفر، مفقود شدن چمدان و حتی هزینه های مربوط به دریافت مشاوره حقوقی است که در تمامی موارد، در صورت اضطرار، توسط امدادرسانان بیمه در کشور مقصد و در غیر این صورت، در ایران پرداخت می گردد.

چرا پارساگشت را انتخاب کنیم؟

زندگی یک سفر بدون مرز است، در این سفر پارساگشت همسفر خوبی برای مسافرانش خواهد بود تا مفهوم واقعی ارزش گذاری محقق گردد.

پارساگشت نمایندگی مستقیم و بی واسطه معتقد است که مشتریان، اصلی ترین سرمایه این مجموعه هستند و خواهند بود لذا تمام اهداف خود را در راستای این اصل پایه گذاری کرده و می نماید تا همواره مشتریان وفادار و رضایتمند جلب نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *