تور اروپا

اطلاعات پرواز امارات به ایران

پروازهای ایران به سمت امارات متحده در ۲ مقصد دبی و شارجه انجام می شود. البته سهم شارجه از این پروازها بسیار کم است.

شرکت های هواپیمایی امارات، ایران ایر و ماهان بیشترین پروازهای را به مقصد دبی دارند. برای دسترسی به بلیت ایران ایر روی آن کلیک کنید.

شرکت هواپیمایی امارات روزانه ۴ پرواز در ساعات ۴:۲۵ صبح، ۱۱ صبح، ۱۸:۳۵ عصر و در آخر ۲۳:۵۵ شب به مقصد دبی و فرودگاه بین المللی آل مکتوم صورت می پذیرد.

آشنایی با اطلاعات پروازی ایران به امارات

شرکت هواپیمایی ایران ایر نیز هر روزه در ساعات ۷ صبح و جمعه ها  ۱۸:۲۵ عصر به مقصد دبی و فرودگاه بین المللی آل مکتوم پرواز دارد.

شرکت هواپیمایی ماهان نیز روزانه در ساعات ۸ صبح و ۱۸:۱۵ عصر به مقصد دبی و فرودگاه بین المللی آل مکتوم پرواز می کند. برای خرید بلیط هواپیما ماهان به صفحه آن مراجعه کنید.

شرکت های هواپیمایی دیگیری همچون قشم ایر، زاگرس،…، به مقصد دبی پرواز می کنند. برای اطلاعات بیشتر به سایت این شرکت های هواپیمایی مراجعه کنید.

فاصله ی تهران تا دبی ۷۴۴ مایل و یا به عبارتی ۱۱۹۷ کیلومتر است.

فاصله ی زمانی تهران تا دبی نیز ۲ ساعت و ۱۰ دقیقه است.

جاذبه های دبی

برای پرواز به سمت شارجه نیز در روزهای شنبه، سه شنبه، پنج شنبه  وجمعه در ساعت ۱۴:۳۰ دقیقه به وقت ایران با پرواز های امارات که توسط شرکت هواپیمایی ایر عربیا و یا فلای دبی انجام در فرودگاه بین المللی شارجه به زمین می نشیند.

فاصله ی تهران تا شارجه نیز ۷۳۹ مایل و یا به عبارتی ۱۱۸۹ کیلومتر می باشد.

شما می توانید برای خرید بلیط هواپیما به مقصد دبی و یا خرید تور و رزرو هتل به سایت الی گشت مراجعه بفرمایید.

توجه داشته باشید که کلیه ی اطلاعات درج شده مطابق با اطلاعات موثق در روز دوشنبه ۲۳ بهمن ماه سال ۱۳۹۶ می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت الی گشت مراجعه بفرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *