آژانس هواپیمایی

شرایط و راهنمای استخدام در ایرلاین های داخلی و خارجی

شرایط و راهنمای استخدام در ایرلاین های داخلی و خارجی

استخدام در ایرلاین | استخدام نیرو در آژانس هواپیمایی

استخدام در ایرلاین : کار کردن در هواپیماهای به نام همیشه از بزرگترین ترین امتیازها بوده است. افراد بسیاری به دنبال استخدام در ایرلاین های مطرح کشور هستند.کارکردن در ایرلاین به همین راحتی ها هم نیست، فعالیت در صنعت هواپیمایی همیشه از پیچیده ترین کار ها بوده است. استخدام برای وارد شدن به این صنعت کار بسیار سختی است. بهتر است که کارمندان آژانس با شهرها، کشورها و مناطقی که قصد برگزاری تور در آنجا را دارند آشنا باشند. در صورت نیاز آن ها یک بار از طرف مدیر به همراه تور برای آشنا شدن به سفر فرستاده شوند.

استخدام مهماندار در ایرلاین های خارجی به چه شکل است؟

با توجه به توسعه پید کردن خطوط پروازی بین المللی هواپیمایی های امارات متحده، قطر و.. با توجه به نیاز افراد اقدام به جذب و استخدام نیروی انسانی کرده است. همچنین پیش بینی شده است که این روند استخدام ادامه داشته باشد.در این مدت ها هموطنان زیادی توانسته اند که در بخش های مختلف مانند مهمانداری، خلبانی، تکنیسن فنی و… در ایرلاین ها استخدام شوند.

معرفی کردن رشته هوانوردی و خلبانی:

خلبانی از گرایش های مهم در رشته هوانوردی می باشد. خلبان که اسم دیگر آن آویاتور است به کسی می گویند که هدایت کردن یک هواپیمای جنگنده ، مسافرتی، و هلکوپتر را بر عهده دارد. رشته هوانوردی دارای سه شاخه خلبانی، مراقبت پرواز و ناوبری هوایی است و از بین داوطلبان گروه های آزمایشی ریاضی، تجربی و فنی دانشجو می پذیرد.

خصوصیات مهماندار هواپیما چیست؟

مهماندار هواپیما عضوی از خدمتکاران هوایی است که برای تضمین آسایش مسافران در پروازهای تجاری خدمت می کنند. وظیفه مهماندار کمک کردن و یاری رساندن به مسافران است. به عبارتی می‌توان گفت که بعد از خلبان مهماندار مسئولیت بزرگ و سنگینی را دارد. مهماندار باید به زبان خارجی مسلط باشد  همچنین باید بتواند ارتباط خوبی را با مسافران برقرار کند. مهاندار باید از نظر تیپ ظاهری همیشه مرتب و منظم باشد و از لباس فرم شرکت های هواپیمایی استفاده کنند.

چگونه بفهمیم ایرلاین ها آزمون استخدامی گذاشته اند؟

اولین مرحله برای انجام دادن فعالیتی، تصمیم گیری در مورد آن است. اگر شما تصمیم خود را گرفته اید و قصد دارید که در ایرلاین ها استخدام شوید ابتدا باید منابعی که با ایرلاین ها مرتبط هستند و آگهی های استخدامی ایرلاین را در سایت های خود منتشر می کنند را مطالعه نمایید. در دنیای امروز برای هر چیزی می توانید به اینترنت مراجعه نمایید. این امکان وجود دارد که بیشتر آگهی های استخدام ایرلاین ها در اینترنت منتشر می شود. اما در بین همه اینها شناخت منابع از مهم ترین امتیازها می باشد.

بازار کار و آینده شغلی کارمند آژانس مسافرتی:

کارمند آژانس مسافرتی می تواند در انواع آژانس ها کار کند. هر چقدر که تجربه آنها بالاتر برود میتوانند به جایگاه های مدیریتی برسند. همین طور در صورت داشتن سرمایه و دیگر شرایط میتواند آژانس مسافرتی خود را راه بیندازید. در خصوص وضعیت بازارکار اطلاعات دقیقی نداریم. اوضاع آژانس های مسافرتی در این اوضاع خیلی مناسب نیست و با توجه به رونقی که گردشگری دارد این شغل خیلی مطلوب نمی باشد.

استخدام در نمایندگی امارات با توجه به اتمام کرونا نیروی جدید می پذیریم : ۰۲۱۸۸۴۸۷۱۲۶

مطالب مرتبط

یک نظر در “شرایط و راهنمای استخدام در ایرلاین های داخلی و خارجی

  1. ملیکا بناییان گفت:

    اینجانب آمادگی کار در هواپیمایی امارات را دارم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *